• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/muratkucuk61
Test ve Sınavlar
Site Haritası
Takvim

Mesaj Yaz


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Cüneyt (27/04/2015 09:28)
Konu : Sosyal Bilgiler Sınavı
Mesaj : Sevgili Murat Hocam,
Sosyal Bilgiler 2. Yazılıyı ne zaman uygulamayı düşünüyorsunuz? Saygılar...
"Sevgili Cüneyt, Yaptığım sınavları ekledim. Faydalı olması dileğiyle... Esen kalın, hoşçakalın..."
Editör Notu
ramazan sahin (22/04/2015 19:21)
Konu : matematik sınavı sorunu
Mesaj : hocam 4.sınıf maaatematik sınavı 2.yazılısı word 2003 yüklü bende acamıyorum acılıyor ama bilgilerin bazı kısımları çıkmıyor.Acaba office kacı kullanmalıyım?saygılarımla
"Sevgili Ramazan, Sınavları bundan sonra 2003'te açılabilecek şekilde hazırlama kararı aldım. Belki başka arkadaşlarda da aynı sorunlar oluyordur. İlginize teşekkürler, Faydalı olması dileğiyle, hoşçakalın..."
Editör Notu
çetin (21/04/2015 22:09)
Konu : yazılı soruları
Mesaj : SOSYAL BİLGİLER DERSİ 2. DÖNEM 2. SINAVI SORULARINI BEKLİYORUM SAYGILAR HOCAM
"Sevgili Çetin, Sınavlardan yapmış olduklarımı ekledim. Faydalı olması dileğiyle, hoşçakalın..."
Editör Notu
Ramazan sahin (20/04/2015 23:10)
Konu : selam hocam
Mesaj : Hocam calışmalarınızı yakından takip ediyorum ve cok basarılı buluyorum.Yazılıları sizden alıyorum cok tesekkürler bu yüzden.4.sınıf öğretmeniyim.mATEmatik 2.dönem 2.yZILIları acaba ne zaman yüklersiniz siyteye?saygılarımla
"Teşekkürler, sevgili Ramazan Hocam. Matematik Sınavını bugün yaptıktan sonra akşama doğru ekleyeceğim. Umarım beğenirsiniz. Kolaylıklar diliyorum... Sağlıcakla kalın..."
Editör Notu
İLKAN (01/04/2015 10:16)
Konu : TEŞEKKÜR
Mesaj : Değerli Murat Hocam.Eğitimhane aracılığıyla paylaşımlarınızı takip etmeye başladım.Yazılı sınavlar konusunda kendimi çok titiz bir öğretmen olarak görüyordum ama sizin sınavlarınızı inceledikten sonra bu görüşümden vazgeçtim.Ellerinize sağlık sayın hocam.Teşekkür ederim.İyi çalışmalar.ALLAH!A EMNAT OLUN.
"Teşekkür ederim sevgili İlkan Hocam. Bir şeyler paylaşmaya çalışıyorum. Böyle güzel yorumlar alınca da mutlu oluyorum. Sağlıcakla kalın, Allah'a emanet olun..."
Editör Notu
OSMAN AYDIN (21/03/2015 11:39)
Konu : BİLGİ
Mesaj : HOCAM ÇOK GÜZEL BİR SİTE HAZIRLAMIŞSINIZ. ŞARTLARIMIZ AYNI BEN DE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA MEZUNUYUM 4 ARALIK 2002 DE SINIF ÖĞRETMENİ OLARAK ATANDIM.
"Sevgili Osman, İyi dilek ve düşüncelerinizden dolayı çok teşekkürler. Beğenmenize çok sevindim. Bazı beğenmeyip olumsuz yorum yazanlara da sayenizde aldırış etmiyorum. Güzel yorum yazan herkese çok teşekkürler. Aynı dönem olmaktan da ayrıca mutluluk duydum. Kolay gelsin, iyi çalışmalar..."
Editör Notu
OSMAN AYDIN (21/03/2015 11:33)
Konu : BİLGİ
Mesaj : HOCAM ÇOK GÜZEL BİR SİTE HAZIRLAMIŞSINIZ. ŞARTLARIMIZ AYNI BEN DE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA MEZUNUYUM 4 ARALIK 2002 DE SINIF ÖĞRETMENİ OLARAK ATANDIM.
"Teşekkürler sevgili Osman Hocam. Aynı dönem atanmışız. 2002'den beri 13 yıl geçmiş. Çabuk da geçmiş. Sevgiler, saygılar... Sağlıcakla kalın..."
Editör Notu
sema korkmaz (18/03/2015 17:34)
Konu : teşekkür
Mesaj : Bir öğretmene gerekli her kaynak düşünülmüş. Elleriniz dert görmesin.
"Teşekkürler sevgili Sema Hocam. Her kullandığım dosya doküman ve etkinlikleri ekliyorum. Zaman içinde artarak bu hale geldi. Bundan sonra da faydalandığım her şeyi eklemeye çalışacağım. Destekleyen, güzel yorumlarda bulunan herkese çok teşekkürler... Umarım faydalı oluyordur. Sağlıcakla kalın, hoşçakalın..."
Editör Notu
AHMET (17/03/2015 10:27)
Konu : tanışmak
Mesaj : Çanakkale orotoryum hakkında bilgi almakkk 0507 165 85 87
"Sevgili Ahmet Bey, umarım Çanakkale Oratoryosu'ndan faydalanabilmişsinizdir. Güle güle kullanınız. Sevgiler, selamlar..."
Editör Notu
Cüneyt YİĞİT (13/03/2015 13:42)
Konu : Görsel Sanatlar Etkinlikleri
Mesaj : Selam Murat Hocam,
İlkokulda Görsel Sanatlar ve Beden Eğitimi Dersi için etkinliklerin bulunduğu bir kitap önerebilir misiniz ya da siz ne gibi uygulamalar yapıyorsunuz? Bu konuda da paylaşımlar yaparsanız çok memnun olacağım. Teşekkürler...
"Bu konuda herhangi bir kaynak kitap elimde yok ama sayenizde araştırma gereği hissettim. Bulursam hemen eklerim. İlgi ve alakanıza çok teşekkürler. İyi çalışmalar..."
Editör Notu
gülten (12/03/2015 19:36)
Konu : sınav
Mesaj : MURAT HOCAM SINAVLARINIZI AYNEN UYGULUYORUM.DİĞER SINAVLARINIZI BEKLİYORUM.EMEĞİNİZE SAĞLIK.
"Güle güle kullanınız sevgili Gülten Hocam. Çok onore oldum, teşekkürler... Çalışmalarınızda başarılar, kolay gelsin..."
Editör Notu
arda koşar (12/03/2015 17:29)
Konu : dosyalar açılmıyor
Mesaj : murat hocam 4. sınıf dosyalarını açamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler
"Sevgili Arda hocam, dosyalar rar uzantılı olup çoğu googledrive'a, bir kısmı siteye, bir kısmı da yandex'e ekli. Acaba hangilerinde sorun oldu? 4.Sınıf Dokümanları siteye ekli, bir sorun olmamalı. Daha ayrıntılı yazarsanız(Dosya adı) tekrar bir bakıp, yardımcı olmaya çalışırım... İlginize teşekkürler..."
Editör Notu
KEMAL MUŞ (12/03/2015 01:19)
Konu : HARİKA SİTE
Mesaj : Merhaba sayın öğretmenim
Sitenizi inanın tevafuk sonucu tanıdım.
Mükemmel bir site yapmışsınız. Emeğinize sağlık. İyi ki sizin gibi yardımlaşma ve paylaşmaya önem veren öğretmenlerimiz var.
İyi ki varsınız. Teşekkürler.
"Çok teşekkür ederim sevgili Kemal hocam. Yazdıklarınızdan çok etkilendim, çok onore oldum. Teşekkürler... Sizin gibi bizlere destek olan meslektaşlarımız olduğu sürece daha da istekli oluruz. Siz de iyi ki varsınız. Güzel sözleriniz ve düşünceleriniz için de ayrıca teşekkürler. İyi çalışmalar, kolay gelsin..."
Editör Notu
Yasin (11/03/2015 21:55)
Konu : Öneri
Mesaj : Mrhb. Murat Bey Ben BÖTE bölümü öğrencisiyim bu eğitim cdlerini oluşturmada hangi programı kullanıyorsunuz acaba
"Sevgili Yasin, eğitim cd'lerini ben oluşturmadım. Bunlar internette bulunan eğitim cd'leri. Ben onları siteye ekledim. O yüzden yardımcı olamayacağım. Sağlıcakla kalın, hoşçakalın..."
Editör Notu
ferda (11/03/2015 21:48)
Konu : 18 mart
Mesaj : Hocam merhaba, öncelikle çalışmalarınızdan dolayı sizi gönülden kutluyorum. Bir sorum olacaktı. 18 mart oratoryosu için kullandığınız müziği de sitenize ekleyebilir misiniz? Saygılar
"Sevgili Ferda Hocam, güzel düşüncelerinizden dolayı çok teşekkürler... 18 Mart Oratoryosu'nda arkaya fon eklemedim. Ben bağlamayla çalmaya çalıştım. İnternette bulabileceğinizi umut ediyorum. Kolay gelsin, iyi çalışmalar..."
Editör Notu
Hacı Kaan ONARAN (11/03/2015 20:13)
Konu : Öğretmen Kılavuz Kitabı
Mesaj : Hocam Merhaba... Daha önce de yazmıştım, Beyobası İlköğretim Okulu 2007 mezunuyum diye :) Sınıf Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim ve Öğretmen Kılavuz Kitabı lazım oldu fakat MEB'in sitesinde biliyorsunuz indiremiyorum :) http://uzaktanegitim.meb.gov.tr/EDersKitabi/ buradan MEBBİS ile indirilebiliyor galiba..Rica etsem Matematik 4.sınıf Öğretmen Kılavuz kitabını indirip hacikaanonaran@yandex.com mail adresine gönderebilir misiniz? Zahmet olacak ama kusura bakmayın. Sitenizin çalışmalarında yardım isterseniz facebook.com/knonrn adresinden ulaşabilirsiniz. Çalışmalarınızda başarılar diliyor, Beyobası'ya geldiğimde olursanız uğramak istediğimi belirtiyorum. Saygılarımla
"Sevgili Hacı Kaan Onaran, kitabı mail adresine gönderdim. Ayrıca Anasayfa'da Kitap Taramaları bölümüne de ekledim. Faydalı olması dileğiyle. İyi çalışmalar..."
Editör Notu
GÜLTEN (10/03/2015 11:37)
Konu : Türkçe sınavı
Mesaj : TÜRKÇE SINAVINI RERŞEMBE GÜNÜ YAPMAYI PLANLAMIŞTIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.ÇALIŞMALARINIZI AYNEN UYGULUYORUM. EMEĞİNİZE SAĞLIK.TEŞEKKÜRLER
"Sevgili Gülten Hocam, Haftasonu Türkçe Sınava Hazırlık Çalışmaları ve sınavını hazırlayacağım. Umarım geç olmaz da işinize yarar. Sağlıcakla kalın..."
Editör Notu
SERKAN CAN (04/03/2015 10:51)
Konu : merhabalar
Mesaj : Merhaba öğretmenim ben özel egitim öğretmeniyim .Sitenizi bugun tesadüfen ınternetten dosya ararken gördüm gerçekten harıka olmus dokuman olarak mükemmel bir kaynak sitesı emeginize sağlık... Sizlerden bayagı faydalanacagım. İyi çalışmalar
"Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler sevgili Serkan Hocam. Size de iyi çalışmalar..."
Editör Notu
Ömer Çakır (25/02/2015 21:58)
Konu : Çanakkale oratoryo
Mesaj : Hocam izniniz olursa çanakkale destanı adlı oratoryonuzu Almanya'da öğrencilerimle sergilemek istiyorum.
Ömer ÇAkır
"Sevgili Ömer Hocam, bundan daha güzel bir şey olabilir mi? Tabii ki sergileyebilirsiniz. Onur duyarım, mutlu olurum. Almanya'da ülkemizi temsil ediyorsunuz. Verdiğiniz her emek için ayrı ayrı teşekkürler. Almaya'ya, size ve öğrencilerinize sevgiler, selamlar..."
Editör Notu
ilkeda (11/02/2015 10:49)
Konu : İNGİLİZCE MATERYALLER
Mesaj : hocam size daha önce de mesaj yazmıştım ..ingilizce öğretmeni olduğumu söylemiştim...ihtiyaç duydunuz zaman ..materyal konusunda seve seve yardımcı olurum..saygılar..
"Teşekkür ederim sevgili hocam. Göndereceğiniz her materyali memnuniyetle siteye eklerim. İletişim adreslerindeki maillere dosyaları veya linkleri ekleyerek gönderebilirsiniz. Sevgiler, saygılar. Esen kalın..."
Editör Notu
 7  ...