• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/muratkucuk61
Test ve Sınavlar
Site Haritası
Takvim

Mesaj Yaz


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Tahir KAYA (22/03/2017 01:49)
Konu : Teşekküler
Mesaj : Elinize emeğinize sağlık. Gerçekten de dolu dolu bir site olmuş.
Hayal (13/03/2017 20:30)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Hocam ellerinize sağlık. Hepsi çok güzel. Çanakkale Türküsü Oratoryosu'nun müziğini ayarlayamadım. Onu da siteye koysaydınız süper olurdu...
"Teşekkür ederim. Çanakkale müziğini ben bağlamayla çalmıştım ama bu müzik de işinizi görebilir sanırım. Kolay Gelsin.... https://drive.google.com/file/d/0B7bsJygahG5dUnVtcnpNT21ISUk/view?usp=sharing"
Editör Notu
murat baysal (21/02/2017 10:42)
Konu : TESEKKUR
Mesaj : merhabalar hocam çok güzel çok yararlı bir site yapmışsınız elinize yüreğinize sağlık.
"Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Zaman ayırmaya çalışıyorum. Umarım faydalı oluyordur... Sevgi ve selamlarımla...."
Editör Notu
RANA (09/01/2017 12:46)
Konu : SELAMLAR
Mesaj : SELAM Sizin web sitenizi seviyorum bana mesaj yollarsanız sevinirim
"Selam sevgili Rana, Web sitemi beğendiğin için çok mutlu oldum. Umarım derslerine faydalı oluyordur. Derslerinde başarılar diler, sana ve arkadaşlarına sevgilerimi ve selamlarımı sunarım... Sağlıcakla kalın..."
Editör Notu
alara (09/01/2017 12:46)
Konu : HAYRANLIK
Mesaj : kızım sizin web sitenizin hayranı ona mesaj yollayın sevgilerle kızımınannesi alara DENİZ
"Merhaba Alara Hanım. Umarım sitemiz faydalı oluyordur. Kızınız sevgili Rana'ya kucak dolusu sevgiler, selamlar... "
Editör Notu
ümmühan (18/12/2016 14:10)
Konu : prg.indirme
Mesaj : Hocam yapmış olduğunuz site için çok teşekkür ederim6 yaşında bir oğlum var onun için oyun ve eğitim prg. indirmeye çalıştım ama olmadı. sizden ricam ücretini ödesem bu eğitim oyun ve prg. cd olarak tarafıma gönderme imkanınız varmıydı veya flahs bellekte olabilir cevabıızı bekliyorum teşekkür ederim. Saygılarımla
"Merhaba sevgili Ümmühan Hanım. Ne yazık satış yapma imkanım yok. Fakat telif hakkıyla ilgili sorun yaşamadığım dosya ve programları indirerek kendiniz de bilgisayarda çalıştırabilirsiniz... Zaman zaman şirketler veya kişiler cd ve programlarının kaldırılması yönünde uyarı veriyorlar. Ve ben de linkleri silmek zorunda kalıyorum. Eğer indirmede sorun varsa linkleri silmişimdir. İndirilebilir olanları kullanabilirsiniz. Sevgi ve selamlarımla..."
Editör Notu
pınar (06/12/2016 21:15)
Konu : dinleme metinleri
Mesaj : hocam iyi akşamlar. türkçe dinleme metinlerinin İNDFİRİLMİŞ HALİ VAR MI SİZDE.
"Merhaba Pınar Hanım. Kaçıncı sınıf ve hangi eğitim öğretim yılını bilirsem belki yardımcı olabilirim. Bulabildiğim dinleme metinlerini ekliyorum. Sevgi ve selamlarımla..."
Editör Notu
Eylem (05/12/2016 20:52)
Konu : pdf koruma
Mesaj : Merhaba Hocam, ben korumalı word ve pdf dosyalarında degişim yapamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?Kendime ait günlük ödevler hazırlamak istiyorum. Kopyala yapıştır yapamıyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Kolay gelsin.
"Merhaba Eylem Hanım. Korumalı word yada pdf dosyalarını www.smallpdf.com adresinden .jpeg gibi dosyalara dönüştürerek belki üzerlerinde biraz değişim yapabilirsiniz. Başka bir yol ben bilmiyorum. Şifre kırma programları var ama hiçbirinden sonuç alamazsınız. En azından şuan için. verdiğim siteyi ziyaret etmenizde fayda var. Sevgi ve selamlarımla..."
Editör Notu
YAĞMUR TEZEL (02/12/2016 12:48)
Konu : TEŞEKKÜR
Mesaj : Sn.Murat Öğretmenim,
Derslerimle ilgili çok güzel bilgilere sahip oldum. Teşekkür ederim. Konu testlerini takip edip çözüyorum. Bir tek sınavda çıkabilecek sorulara dair deneme sınav sorularına ihtiyacım var.
"Merhaba Sevgili Yağmur. Öncelikle derslerinde başarılar dilerim. Kaçıncı sınıf olduğunu bilemiyorum. Ama zaman zaman okuttuğum sınıflarla ilgili deneme sınavları ekliyorum... Sevgi ve selamlarımla..."
Editör Notu
fahri şimşek (30/11/2016 11:33)
Konu : ders
Mesaj : mrb hocam.Ben 3. sınıf öğretmeniyim.Sizin siteyle daha dün bir öğretmen arkadaşım vasıtasıyla tanıştım.Çarpma oyunu(kim 500 milyar ister formatında olan) bir yarışma var.Öğrencilerime bu yarışmayı gösterdim bayıldılar.Sitenizde araştırdım ama bulamadım buna benzer diğer derslerle ilgili yarışmalar da varmı? Varsa yardımcı olursanınz çok sevinirim.Şİmdiden teşekkür ederim. Emeğinize sağlık hocam.
"Merhaba Sevgili Fahri Şimşek Hocam. Zaman zaman bazı oyunları değiştirip, düzenleyebilsem de yapımcılar tarafından telif hakkıyla ilgili bir mesaj aldığımda kaldırmak zorunda kalıyorum. O Yüzden telif hakkı olmayan, güzel bulduğum oyun ve etkinlikleri siteye ekleyebilirim. İlginize ve güzel sözlerinize çok teşekkürler. Size ve öğrencilerinize sevgiler, selamlar..."
Editör Notu
KUDRET TUZCU (15/11/2016 12:04)
Konu : 4 SINIF DOĞAL SAYILAR
Mesaj : HOCAM SAYGILAR 4 SINIF DOĞAL SAYILAR İLE İLGİLİ ETKİNLİKLER ÇALIŞMIYOR. YANİ AÇILMIYOR
"Merhaba sevgili Kudret. Zaman içinde dosya linkleri silinebildiğinden dosyalar açılmıyor. Eklediğim siteler kapandığı için böyle sorunlar oluyor. Böyle sorunlar olmaması için küçük boyutlu dosyaları kendi web alanıma ekliyorum. Silinen dosyalar için üzgünüm. Sağlıcakla kalın..."
Editör Notu
FİLİZ (07/11/2016 13:33)
Konu : SORU
Mesaj : Hocam merhaba , kızım 3. sınafa gidiyor. çözümlemelerle ilgili bir soruya verilen cevabı doğru bulmadı. Siz bir açıklama getirir misiniz? 752 sayısının çözümümü 75 onluk 2 birlik olarak vermişler. Kızım 7 yüzlük 5 onluk 2 birlik diyor. Siz ne dersiniz?
"Merhaba sevgili Filiz Hanım. Cevabı mailinize gönderdim. Umarım faydalı olmuştur..."
Editör Notu
osman (10/10/2016 21:56)
Konu : teşekkür
Mesaj : sitenizi ziyaret ettim faydalandım çok teşekkür ederim Artvinden selamlar
Nuri (09/10/2016 17:15)
Konu : Selam
Mesaj : Murat Bey kardeşim sitenizi yeni keşfettim.Elinize sağlık.Etkinliklerinizden yararlanıyoruz.Öğrencilerim adına teşekkür ediyorum.Paylaşmak güzeldir.Emeğinize sağlık.Başarılar
RAŞİT (02/10/2016 22:59)
Konu : Sınıf Defteri
Mesaj : Sınıf Defteri programını dört gözle bekliyorum Murat Hocam
"Sevgili Raşit Hocam. Ben kendime göre düzenleyip siteye ekledim. Umarım faydalı olur. Sağlıcakla kalın..."
Editör Notu
SALİH Pektaş (26/09/2016 05:19)
Konu : Teşekkür...
Mesaj : Hocam sitenizi çok beğendim tebrik ediyorum ..Rabbim başarılarınızı daim etsin.sizlerle ufkumuz açıldı. Allah yardımcınız olsun
ERGÜL DEMİR (24/09/2016 23:03)
Konu : dökümanlar açılmıyor.
Mesaj : Sayın Hocam sitenizden çok yaralandım.Emekleriniz için sonsuz teşekkürler.2015-2016 1.sınıf Türkçe metinler açılmıyor.Önceki gün kullanmıştım.2.sınıf başlangıç için harika metinler var.Yardımcı olursanız sevinirim.
"Merhaba Ergül Hocam. Linkler zaman içinde ne yazık ki silinebiliyor. Özellikle önceden googledrive dışına ekliyordum ve o siteler de kapandığından veya yayını durdurulduğundan dolayı böyle sorunlar oluyor. Silinen dosyalar için çok üzülüyorum. Şuan dosyaları kendi web alanıma veya googledrive'a yüklüyorum. Umarım bunlarda bir sorun yaşanmaz. Emeklerimiz bir anda silinip gidiyor... Sevgi ve selamlarımla... Hoşçakalınız..."
Editör Notu
aziz şahin bayır (17/09/2016 17:39)
Konu : WEB SITESİ
Mesaj : DEGERLİ ÖĞRETMENIM,SITENIZDEN ESINLENEREK BENDE WEB SITESI TASARLADIM.OĞRENCI RESIMLERI VE YAPTIKLARI ÇALIŞMALARI DA YAYINLAMAK ISTIYORUM..VELILERDEN HERHANGI BIR IZIN BELGESI ALMAM GEREKIR MI BILMIYORUM..İLERIDE SIKAYET KONUSU OLUR MU DIYE TASALANIYORUM..SIZ DAHA TECRUBELISINIZ BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM..
hatice (23/06/2016 11:09)
Konu : 365 etkinlik
Mesaj : 365 etkinlik dosyasını indiridiğimizde belli sayfadan sonra hata veriyor açılmıyor adebo reader açmıyor rica etsen dosyayı mail olarak yollayabilirmisiniz
"Merhaba sevgili Hatice Hanım. Evet, ben de kontrol ettim. Dosya yüklenirken sorun olmuş ve ne yazık ki yedeği elimde yok. İnternette sizin için bakayım dedim ama aynısından bulamadım. Artık neden böyle bir sorun olmuş bilemiyorum... Sevgi ve selamlarımla..."
Editör Notu
birnur (09/05/2016 17:33)
Konu : teşekkür
Mesaj : Murat bey çok teşekkür ederiz. Paylaşımlarınızı takdirle takip ediyor ve faydalanıyoruz. Rabbim başarılarınızı daim etsin.
"Çok teşekkür ederim sevgili Birnur Öğretmenim. İnşallah bu şekilde devam ettirebilirim... Sevgiler, saygılar, selamlar..."
Editör Notu
 1