• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/muratkucuk61
Test ve Sınavlar
Site Haritası
Takvim

MEB 16 Ağustos 2018 tarihinde yayınladığı mesleki çalışma programında güncelleme yapıldığını açıklarken, Eylül 2018 seminer çalışması programının son güncel halini de yayınladı.

Programı İndirmek İçin TIKLAYINIZ


Öğretmenlerin 2018 Eylül Dönemi Mesleki Çalışma Programı güncellendi

MEB 16 Ağustos 2018 tarihinde yayınladığı mesleki çalışma programında güncelleme yapıldığını açıklarken, Eylül 2018 seminer çalışması programının son güncel halini de yayınladı. Bakanlık mesleki çalışma programının son halini de İl Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderdi.

MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMI DEĞİŞTİ

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından 31.08.2018 tarihli 15202059 sayılı Eylül 2018 Mesleki Çalışma Programı konulu resmi yazı tüm kurumlara gönderildi. İlgili yazıya göre Bakanlık mesleki çalışma programında güncellemeye gitti. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada güncelleme yapılmasının nedeni olarak Bakanlık birimlerine program kapsamı ile ilgili gelen talepler gösterildi.

Milli Eğitim Bakanlığının yazısı;Eylül 2018 Mesleki Çalışma Programı MEB tarafından güncellendi

Eylül 2018 Mesleki Çalışma Programı

Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği, Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumlan Yönetmeliği ve Hayat Boyu Öğrenme Kurumları Yönetmeliği çerçevesinde 2018 Eylül dönemi Mesleki Çalışma Programının Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanarak 16.08.2018 tarih ve 43501582-774.01.01-E.14762866 sayılı Bakanlık yazısı ile Valiliklere gönderildiği hatırlatıldı.

GELEN TALEPLER SONUCU GÜNCELLENDİ

“Ancak, Bakanlık birimlerinden gelen talepler doğrultusunda tekrar güncellenmiştir.” açıklaması yapılırken güncellenen son hali ile yayınlanan mesleki çalışma programının okul ve kurumlar tarafından hassasiyetle incelenmesi herhangi bir aksaklığa mahal vermeden il ve ilçelerin yerel ihtiyaçları gözününe alınarak mesleki çalışma programının uygulanması istendi.

Güncellenmiş Eylül 2018 mesleki çalışma programı için TIKLAYINIZ

(Okul Öncesi Eğitim Kurumları Mesleki Çalışma Programı, İlkokullar Mesleki Çalışma Programı, Ortaokullar Mesleki Çalışma Programı, Ortaöğretim Kurumları Mesleki Çalışma Programı, Meslekî ve Teknik Eğitim Ortaöğretim Kurumları Mesleki Çalışma Programı, İmam Hatip Ortaokulları ve Liseleri Mesleki Çalışma Programı, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Kurumları Mesleki Çalışma Programı, Hayat Boyu Öğrenme Kurumları Mesleki Çalışma Programı)

Alıntı: https://www.ogretmenlericin.com/meb/meb-mevzuat/ogretmenlerin-2018-eylul-donemi-mesleki-calisma-programi-guncellendi-33243.html

306 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın